Banesë me qira
550.00 €

  • Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 26 herë
 

Banesa 70m2 me qira te "Qafa" konkretisht ne rrugen "Josip Rela" ne zone te favorshme banimi prane "Viva Fresh Store". Banesa pozicionohet ne katin e 6-te me ashensor dhe ka kete organizim:
- Dhome dite me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Terrase

Banesa pozicionohet ne nje lokal ideal banimi, leshohet per kohe te gjate e pershtatshme per çift apo per familje te vogel, nderkombetar, banesa ka mobile moderne, ka afer te gjitha sherbimet e nevojshme
R4278
044917642, 049411272, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa