Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë me qira në Qendër????, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 123 herë
 

Banesë me qira në Qendër????
▪️Çmimi: 350€????
▪️Te Sllovenia Sport, afër Siriusit, me 75 m2, kati 6 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Banjo,
▪️Depo,
▪️Ballkon
+38343835299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa