Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: Qafe perballe Market Albanes, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 17.05.2019
Është shikuar 169 herë
 

Leshohet banesa me qira te Qafa perballe Market ALBANA,banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar gjindet ne katin e 4 dhe posedon:

-Sallon kuzhine
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon
-nxemje te qytetit

Ne qmimin 400 EURO perfshihen te gjitha shpenzimet:rryma,uji,mbeturinat,nxemja e qytetit..

Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa