Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: , Qafa, Prishtinë
Publikuar me 10.08.2019
Është shikuar 63 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Qender, te Qafa. Banesa eshte ndertim i ri, ka 65 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te.

Lirohet me 15 gusht

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 300 Euro
A354

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa