Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Mbi Embeltore Dafina , Qafa, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 181 herë
 

Leshohet Banesa me qira te Qafa, mbi Embeltore Dafina

Siperfaqja 40m2
Kati 10 me lift

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-Banjo
-Shpajz
-Termokos

Cmimi 200€ ne qmim perfshihet termokosi
E-3458

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa