Banesë me qira
400.00 €

  • Adresa: Lagjia Jone, Qagllavica, Prishtinë
Publikuar me 18.06.2019
Është shikuar 42 herë
 

Leshohet dhe shitet Shtepia ne Qagllavice te Lagjia Jone
Shtepia eshte 2 kateshe

Siperfaqe 320m2 dhe 3.7 ari truall

Kati 1-
Sallon me kuzhine , 1 dhome gjumi dhe banjo
Kati 2-
3 dhoma gjumi , 2 banjo , ballkon

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cmimi per qira 400€
Cmimi per shitje 138,000€
E-2312

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qagllavica