Objekt me qira
1000.00 €

  • Adresa: Vozhde Karaxhorxhe, Qagllavica, Prishtinë
Publikuar me 04.08.2019
Është shikuar 43 herë
 

Depo me qira 330m2 7km larg Prishtine me Pirun dhe Rafte

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qagllavica