Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Shtëpi me qira
950.00 €

  • Marigona Residence, Qagllavica, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2019
Është shikuar 124 herë
 

Lëshohet shtepia me qira ne Marigona residence shtepia eshte 150m2 me bodrum ,tri dhoma gjumi dhome dite dhe kuzhine cmimi 950 Euro .Nr kontaktus / 044 301-283/ 044 670-608 (viber&whatsapp Te gjitha shpalljet tona mund ti gjeni ne: E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjensioni Ylli / Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qagllavica

-->