Shtëpi me qira
900.00 €

  • Adresa: SHTEPI me qira në MARIGONA Residenc, Qagllavica, Prishtinë
Publikuar me 01.09.2019
Ndryshuar me 21.10.2020
Është shikuar 144 herë
 

▪️me 174m2, 2-katshe, me kushte shumë të mira banimi e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️kati përdhesë: një banjo dhe një depo.
▪️kati 1: dhoma e dites, kuzhina me trapezari dhe banjo.
▪️kati 2: 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qagllavica