Shtëpi me qira
700.00 €

  • Adresa: , Qagllavica, Prishtinë
Publikuar me 23.10.2019
Është shikuar 133 herë
 

Jepet shtepija me qira ne Çagllavicë, shtepia i ploteson te gjitha kushtet per banim, ka 6 ari oborr gjithesej ka 200m2 ku ka dhe 3 dhoma gjumi. Shtepia eshte e rrethuar me pisha mali me ajer te paster dhe plotesisht e renovuar dhe me nje plan unik.

House for rent with 6 acre yard and 3 bedrooms 200 square meters. The house is surrounded by pine trees with clean air and completely renovated and with a unique plan as seen in the photos.

Cmimi : 700euro ne muaj.
The rental price is 700euros per month.

Shtepia eshte dhe ne shitje ku cmimi eshte 300,000euro.

The house is for sale the price is 300 thousand euros.

☎️ Nr. Tel : 044 442 969

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qagllavica