Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Shtëpi me qira
1500.00 €

  • Marigona residence, Qagllavica, Prishtinë
Publikuar me 19.11.2019
Është shikuar 217 herë
 

Leshohet shtepia me qira ne Marigona residence ,shtepia ka 209 m2 eshte ne tersi e mobiluar cmimi 1500 Euro.Nr.kontaktus / 044 301-283/ 044 670-608
(viber&whatapp Te gjitha shpalljet tona mund ti gjeni ne: E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjensioni Ylli / Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qagllavica

-->