Shtëpi me qira
1000.00 €

  • Adresa: Shtëpi me qira në Qagllavicë, Qagllavica, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Është shikuar 35 herë
 

▪️Afer Spar market, me 240m2, 2 katshe, me 6 ari oborr dhe garazh, me kushte shumë të mira banimi eshte e mobiluar ne teresi, si dhe ka këtë renditje:
KATI I
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 banjo, dhe
▪️depo
▪️dhomë
KATI II
▪️3 dhoma gjumi.
▪️depo
▪️banjo, dhe
▪️ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qagllavica