Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Shtëpia në shitje
255000.00 €

  • Marigona Residence, Qagllavica, Prishtinë
Publikuar me 22.03.2019
Është shikuar 95 herë
 

Shitet shtepia 174m2 (faktike 262m2) ne Lagjen Marigona Residence

Posedon:
Dhome dite
Kuzhine
Tre Dhome gjumi
Tre Banjo
Ballkon
Bodrum me ndriqim

çmimi:255.000Euro

Nr.kontaktues: 044/301-283;
044/670-608 (viber);
045/904-893 (whatsapp)
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni Ylli / Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qagllavica

-->