Shtëpia në shitje
210000.00 €

  • Adresa: SHITET Shtëpia në Qagllavicë, Qagllavica, Prishtinë
Publikuar me 18.11.2020
Është shikuar 21 herë
 

▪️Rruga per Llabnasellë, me 280m2, 2 katshe, me 4.80 ari truall, me kushte shumë të mira banimi eshte e mobiluar ne teresi, si dhe ka këtë renditje:
KATI I
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️dhomë te gjumit
▪️banjo, dhe
▪️2 ballkona
KATI II
▪️3 dhoma gjumi
▪️2 banjo
▪️ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qagllavica