Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Shtëpia në shitje
235000.00 €

  • , Qagllavica, Prishtinë
Publikuar me 26.01.2021
Ndryshuar me 27.01.2021
Është shikuar 16 herë
 

Shitet Shtëpia në Marigona Residence
-
174m² banim | 3.3 ari oborr| 235000€
-
Shtëpia gjendet në një pjesë të veqantë të lagjës dhe është ekstra e mobiluar më shumë kujdes
-
Kati përdhese posedon :
Sallonin, kuzhinën me tryezari, Wc dhe depo

Kati i pare(1) posedon :
Tre dhoma gjumi të mobiluara ku njëra prej tyre posedon banjon në dhomë(master bedroom) , dy banjo dhe 2 ballkona
-
Shtëpia posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe ka kamin, shitet me të gjitha mobiljet gjithashtu ka hapsirë 3.3 ari oborr të rregulluar shumë mirë, përball shtëpis gjendet parku për femijë dhe shumë afër qarshise së lagjës.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
"Campus Patundshmeri"
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qagllavica

-->