Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Trualli në shitje
13000.00 €

  • Shitet trualli 4 ARI mbrapa Gorenjes., Qagllavica, Prishtinë
Publikuar me 29.08.2019
Është shikuar 83 herë
 

Shitet trualli 4 ARI mbrapa Gorenjes.
-Çmimi: 13.000Euro / ARI

-Trualli gjendet afër lagjes 038, mbrapa Gorenjes, me dimensione 20x20.

- Me dokumentacione ne rregull

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: Facebook: https://www.facebook.com/monopolks/
--- si dhe-- http://www.merrmeqira.com/index.php…

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00
tel:
044 924 900 + viber
043 991 996 + viber

e-mail: monopolks@hotmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qagllavica

-->