Trualli në shitje
Me marrëveshje

  • Adresa: Marigona Residence, Qagllavica, Prishtinë
Publikuar me 22.09.2020
Është shikuar 17 herë
 

Shiten 5 Hektarë e 20 Ari afer lagjes Mrigona Residence me dokumenta gjithesej në rregull me fletë poseduese .dhe me mundesi ndarje Cmimi me marreveshje Nr.kontaktus / 044 301-283/ 044 670-608
(viber&whatapp Te gjitha shpalljet tona mund ti gjeni ne: E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjensioni Ylli / Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qagllavica