Banesa në shitje
1100.00 €

  • Adresa: Merapa Hotel Sirius rruga Tring Ismaili, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.04.2019
Është shikuar 11 herë
 

Banesa gjindet merapa Hotel Sirius
Eshte nderim i ri
Banesa gjindet ne katin e pare
Banesa ka dhomen e dites sebashku me kuzhin,dy dhoma gjumi,nji shpaiz i vogel,banjo,koridori dhe ballkoni
Qmimi 1100 per m2
Banesa ka 78m2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra