Banesë me qira
400.00 €

  • qendra, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 22.06.2022
Është shikuar 5 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën qender-aktash

– ID: 478
– Lokacioni: aktash
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma: 3
– Banjo: 1
– Wc: 1
– Ballkon: 1
– Cmimi: 400

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qera në qender ne lagjen Aktash, banesa posedon gjithsej 85m2, dhe perbehet nga nje sallon , kuzhine dhe tryezari, dy dhoma gjumi, banjo, koridor,ballkon, lift, termokos.Banesa është e mobiluar në tërësi me mobilje te reja dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra