Banesë me qira
250.00 €

  • QENDRa, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 23.06.2022
Është shikuar 4 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën Qender

– ID:534
– Lokacioni:Qender, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Kati:1
– Siperfaqe:40m²
– Ballkon: 1
– Cmimi:250 €

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qera në lagjën qender, te Swiss Diamond Hotel, ndertesa me tulla te kuqe dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor, nxemje me termokos. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar cift, apo persona qe punojne.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]Detajet

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra