Banesë me qira
500.00 €

  • Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 22.09.2022
Është shikuar 10 herë
 

Banesa 58m2 me qira ne "Qender" saktesisht prane me "Sheshi Zahir Pajaziti" ne zone ideale banimi, banesa ndodhet ne katin e 4-te me ashensor dhe ka kete renditje:
- Dhome dite me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Terrase

Banesa eshte teresisht e mobiluar ne gjendje te gatshme banimi, leshohet per afat te gjate per familje ose çift, sipas nevojes mobilet mund te hiqen dhe te ofrohet per afarizem per zyre, ka ngrohje qendrore me Termokos
R3472
044917642, 049411272, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra