Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Kruja, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 22.09.2022
Është shikuar 36 herë
 

Leshoje me qira banes 3 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit kushte ideale per banim.
Ne cmim perfshihen shpenzimet e ngrohjes qendrore rrymes dhe ujit

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra