Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.12.2018
Është shikuar 45 herë
 

Banes me qira ne Qender te 4 Llullat
Banesa gjendet ne katin e IV, dhe posedon:
Dy dhoma gjumi,
Sallon me kuzhin,
Banjo,
Ballkon.

Çmimi: 350€

Tel: 045478477 Vib: +38345478477
Premium Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra