Banesë me qira
330.00 €

  • Banesë me qira në Qendër????, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 24.11.2022
Është shikuar 5 herë
 

Banesë me qira në Qendër????
▪️Çmimi: 330€????
▪️Mbrapa Hotel Sirius, në rrugen Tringë Smajli, me 80m2, kati 5 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë te mira banimi, është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhome e dites me kuzhinë
▪️2 Dhoma të gjumit
▪️Banjo
▪️Ballkon.
tel: 044 349 845

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra