Banesë me qira
180.00 €

  • Adresa: Parku i qytetit, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 05.12.2018
Është shikuar 567 herë
 

Leshohet Gasonjere me qira ne Qender te parku i qyteti
Eshte e mobiluar dhe ka hapesire per 2-3 persona

Cmimi 180€

E-1750
tel.viber.
+38343717747
+38343717748

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra