Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: SLLOVENIA E SPORTIT, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 05.12.2018
Është shikuar 121 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Qender, te Sllovenia e Sportit. Banesa ka 45 m2 dhe gjendet ne katin e 4-te pa lift.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 250 Euro i pa diskutueshem
A394

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra