Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Posta vogel, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 08.12.2018
Është shikuar 287 herë
 

Banesë me qira 60m2 Kati -ll-
Lagjja Bregu diellit- t
Ngrohja qendrore Termkos
Sallon me kuzhine 1 dhomë gjumi, banjo,ballkon,
Çmimi 250 euro
Shifra L-1493
Tel dhe Viber: +383 49 399 600
Banesat e tjera mund ti shihni në : www.fb.com/esenca2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra