Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Mbrapa Teatrit, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.01.2019
Është shikuar 97 herë
 

Leshohet Banesa me qera ne qender Sllovenia Sport
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Shpajz
Tel.viber
+38343717747
+38343717748

E-0551
Cmimi 300€

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra