Banesë me qira
230.00 €

  • Adresa: Parku i qytetit, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.01.2019
Është shikuar 293 herë
 

Leshohet banesa me qira ne qender te parku i qytetit
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 230€

Tel.viber
+38343717747
+38343717748
E-1791

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra