Banesë me qira
170.00 €

  • Banese me qira, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 45 herë
 

Garsonjerk me qira ne Qender afer komunes se vjeter.

Posedon:

Sallon.
Kuzhin.
Banjo.
Kati i dyt.

Qmimi:170 euro
Per me shum informata:
+383 49 764 467 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra