Banesë me qira
500.00 €

  • qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 9 herë
 

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Qender/Sllovenia Sportit

– ID:1602
– Lokacioni:Qender
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: ????4
– Siperfaqe:61m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 5o0€ ????

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën qender.

Banese shume e rregulluar, sakt perballe Fakultetit te Edukimit dhe Extreme Pizza.Hyrja te Autoshkolla Abis.
Kati i 4, ashensori punon dhe ka mbikqyrje 24/7.Dritaret e dhomave kane pamje nga fakulteti Edukimit.
Struktura: dhome e dites me kuzhine + 2 dhoma gjumi.
E pajisur me te gjithe alementet e nevojshme per te banuar menjehere (makine eneve, makine per larje dhe terje te teshave, frigrifer, televizor, interenet, pajisje kuzhine, pjata, gota, hekur per hekurosje,etj. )
Minimum nje vjet kontrate.

Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.

Banesa leshohet me qira vetem per familjar dhe nderkombetar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra