Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Mbrapa Hotel Sirius, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2019
Është shikuar 125 herë
 

Leshohet Gasonjere me qira ne lagjen sllovenia sport mbi albi market 40m2
Kati 8
Gasonjerja eshte e mobiluar dhe posedon te gjitha kushtet per banim
Eshte e pershtatshme per qift
Cmimi 200€

Tel.viber
+38343717747
+38343717748
E-0368

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra