Banesë me qira
170.00 €

  • Adresa: PARKU QYTETIT, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2019
Është shikuar 215 herë
 

Leshohet gasonjere me qira tek busti Isa Kastrati Mbi parkun e qytetit

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 170€

Tel.Viber
+38343717747
+38343717748
E-2156

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra