Banesë me qira
180.00 €

  • Adresa: Afer Xhamis se Muhaxhereve, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2019
Është shikuar 72 herë
 

Leshohet banesa me qira ne lagjen e muhaxherve
Siperfaqe 65m2
Banesa eshte gjysme mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon
Cmimi 180€
E-2189
Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra