Banesë me qira
450.00 €

  • Adresa: 3 Sheshirat, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 16.09.2016
Është shikuar 406 herë
 

Leshohet Banesa me qera per banim ose per Zyre ne katin-2 te 3-Sheshirat te FELLINI. Banesa ka 65m2 duke perfshire: sallonin, dhume gjumi, kuzhina, shpajzi, banjo e renovuar dhe e pershtatshme per zyre,ordinanc, ose veprimtari biznesore dhe banim.

Tel. 049-519-906

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra