Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 115 herë
 

Leshohet me qira banesa te Qafa afer qebatores Sarajeva, banesa ka siperfaqe prej 60 m2, gjendet ne katin e parë dhe posedon: Dhome Gjumi Sallon me Kuzhine Banjo Ballkon Koridor Cmimi 250 Euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra