Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Hajdar Dushi perball policis, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 71 herë
 

Banesa gjindet perball policis 92 ose ma saktesisht merapa shitores Dormeo
Banesa ka dy dhoma gjumi,nji dhome e dites se bashku me kuzhin,nji shpaiz,banjo,koridori dhe ballkoni

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra