Banesë me qira
400.00 €

  • Adresa: Dodona - Rruga Mustafë Hoxha, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Është shikuar 142 herë
 

Ofrohet për qira kat shtëpie në lagjen Dodona

140m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi

Shtëpia ndodhet në zonën qendër, në afërsi të Parkut të Qytetit.

Për qira ofrohet kati i dytë i banimit, me sistem banesor.


Hapësira prej 140m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, banjo të kompletuar, WC dhe dy ballkone.

Posedon ngrohje qëndrore, sistem sigurie dhe kamera. 

Hapësirë të mjaftueshme parkimi dhe garazhë të mbyllur.

Çmimi: 400€ 


Kontakti:
049 705 904
044 705 904
primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #shtepi #qender #dodona #parku

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra