Banesë me qira
400.00 €

  • Adresa: Te Qafa, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Është shikuar 33 herë
 

Ofrohet për qira banesë 85m² në Qendër

85m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Dy Banjo

Banesa ndodhet te Qafa, ndërtim i ri, me organizim shumë të përshtatshëm.

Është në katin e tretë (3) të banimit, hapësira prej 85m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon.

Banesa ofrohet per zyre!

Çmimi: 400€ (negociohet)

Kontakti:
+383 49 705 904
+383 44 705 904
primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #zyre #qender #qafa #tophane

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra