Banesë me qira
260.00 €

  • Adresa: Santea, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Është shikuar 79 herë
 

Ofrohet për qira banesë 65m² në Qendër

65m² • Dhomë Dite • Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet te Santea, ndërtim i vjetër, me organizim shumë të përshtatshëm.

Është në katin e tretë (3) të banimit, hapësira prej 65m² është e ndarë në dhomë dite, kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, ballkon të mbyllur dhe banjo të kompletuar.

Posedon ngrohje qendrore nga Termokos dhe ashensor funksional.

Çmimi: 260€

Kontakti:
049 705 904
044 705 904
primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qender #dardani #santea

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra