Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2019
Është shikuar 18 herë
 

Banesa posedon 2 dhoma gjumi, kuzhine me sallon, 2 banjo, koridor dhe Ballkon/Terrace. Banesa gjindet ne katin e 4 dhe posedon liftin dhe eshte plotesisht e mobiluar. Banesa gjindet tek Qafa afer shkolla "Meto Bajraktari ,, Banesa leshohet per periudhe afatgjate
Çmimi 350 euro


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra