Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2019
Është shikuar 63 herë
 

Ofrohet me qira banesa ne qender te qytetit tek sllovenia sporti ne objektin ku ndodhet albi market, banesa eshte e mobiluar gjendet ne katin e 6 dhe posedon sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon dhe koridor.
Çmimi 250 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra