Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 10.08.2019
Është shikuar 90 herë
 

Leshohet banesa me Qira ne Qender, perball stacionit Policor. Banesa ka 70 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te pa lift. Banesa eshte e Renovuar.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Koridor
3 Ballkona

Qmimi: 300 Euro
A267

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra