Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
280.00 €

  • Adresa: Kosovo, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 22.08.2019
Është shikuar 143 herë
 

Lëshohet Banesa me qira përballe rektoratit, kati i pare , komplet e mobiluar.

Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵Dhome gjumi
⊵Banjo
⊵Koridor

Cmimi 280€
Kodi A076

"ORA Patundshmëri"
☎ +383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra