Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Mbrapa siriusit, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 23.08.2019
Ndryshuar me 04.09.2019
Është shikuar 447 herë
 

Leshohet me qira banesa ne qender te Prishtines mbrapa Siriusit

►Kodi:Q108

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►Banjo
►Kati i 2

►Siperfaqja:30m

►Çmimi:200 euro + depoziti


Kontakt

049 117 118 viber & WhatsApp
044 117 118 viber
www.agjensionidemiri.com
agjensionidemiri@gmail.com
www.facebook.com/agjensionidemiri
Agjensioni Demiri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra