Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Është shikuar 1091 herë
 

ipet banesa me qera te kumuna vjeter afer sheshit 1 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhin komplet e mobilume kati 1 leshohet edhe per fehmna apo dejl se punojin 045647401 nuk punoji me ndermjetesim 045647401 // edhe 1 dhepozit 125 euro..e

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra