Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: qender te kumuna e vjeter, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Ndryshuar me 15.09.2019
Është shikuar 486 herë
 

ipet banesa me qera te kumuna e vjeter afer sheshit 2 dhoma gjumit 1 sallon me kuzhin 1 banjo kati 1 komplet e mobilume leshet per familjar apo per qika qmimi 250 euro depozit 125 euro 045647401

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra