Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Është shikuar 1738 herë
 

Leshoj banes me qera gjindet mbrapa teatrit kombetar eshte e mobiluar per banim katin e 1. Depoziti i obliguar.
Qmimi 200€.
Posedon.
Salloni me kuzhin.
Nji dhom gjumi.
Banjo.koridori.terasa.
Vajb.049604404.
Vala.044168986.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra