Banesë me qira
120.00 €

  • Adresa: Afer TEB Bank , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 08.10.2019
Është shikuar 1147 herë
 

Leshohet gasonjere me qira mbrapa Teatrit, afer TEB Bank

Kati perdhese

Gasonjera eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-Sallon dhe Kuzhine
-Banjo

Leshohet vetem per nje person

Cmimi 120€
E-2912

Tel.viber
+38343717748
+38343717747


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook
"Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra