Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Banesa (ZYRE) me qira ne Qender , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 09.10.2019
Është shikuar 82 herë
 

Banesa (ZYRE) me qira ne Qender (Ruga Garibaldi përball ishë pallatit të Rilindjës , përmbi Kafen Bambu)
Çmimi: 350€, per kontrata shume afatgjate diskutohet cmimi

-me 65m2 ne katin e 3, komplet e renovuar me kushte shume te mira si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine
-dhoma tjeter,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: Facebook: https://www.facebook.com/monopolks/
--- ose -- http://www.merrmeqira.com/user/items --- si dhe ---ne merrjep.com sheno 044 924 900……

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
044 924 900 + viber
043 991 996 + viber

e-mail: monopolks@hotmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra